hurtownia odzieżowa

hurtownia odzieżowa

Z tego co widziałam to są na FB różne grupy, które operują ubraniami znanych marek i tak się zastanawiam na ile faktycznie warto po takie propozycje sięgać i będą to oryginalne produkty a na ile są to jakieś oszustwa. Jeśli macie doświadczenie z takimi grupami i ewentualnie znacie jakieś miejsce gdzie fajne ubrania w dobrej cenie można kupić to dawajcie znać.

3

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o te różne opcje jakie są dostępne to warto moim zdaniem zwrócić uwagę na to jakie są sklepy czy mają jedną markę czy produkty różnych marek i to możliwe, że będzie ułatwiało wybór właściwych produktów. Warto to brać pod uwagę a jednocześnie również uważać na to jak wygląda sytuacja z tymi produktami, by nie naciąć się na jakieś produkty niskiej jakości, podrabiane.

iDoRy

Posty: 3

 
Ogólnie jeśli chodzi o oferty, które są dostępne będzie można liczyć na sporo facebookowych ofert, natomiast trzeba będzie także uważać na to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o te produkty czy są ze świeżych kolekcji, czy sa przygotowane z produktów z kolekcji z poprzednich lat. To istotna kwestia, którą faktycznie warto będzie rozważać, by nie naciąć się na jakieś podróbki.

Fajae

Posty: 6

 
Sporo jest takich różnych firm, które promują się na FB i sprzedają ubrania. Natomiast tutaj jak będziesz chciał takich produktów dla siebie szukać to staraj się zwrócić uwagę na to jak to wygląda jeśli chodzi o oryginalność tych produktów bo z tym będzie często problem więc warto będzie szukać takich firm, gdzie ta gwarancja oryginalności będzie istniała.

serum45

Posty: 5

 
W miarę możliwości myślę, że warto szukać kogoś kto ma doświadczenie w sprzedaży ubrań i pewne źródło, z którego bierze ubrania. To w sumie taka kluczowa kwestia która będzie miała znaczenie i może wpływać na to co będzie się kupować. Jak będzie się szukać takich produktów to będzie można liczyć na ubrania oryginalne w sensownych cenach.

namok

Posty: 3

 
Te najbardziej popularne marki są dość mocno obciążone tym, że ludzie je podrabiają więc warto być ostrożnym na tym polu i szukać trzeba dostawców, którzy będą gwarantować produkty dobrej jakości prosto od producentów. Czasami z takiej pierwszej ręki są w stanie zaoferować niższą cenę a jednocześnie taki produkt będzie pewny i oryginalny. Więc na taką kwestię warto zwrócić uwagę.

namok

Posty: 7

 
Mi koleżanka podesłała namiar na grupę Cheap & Fashion i faktycznie się okazuje, że można ciekawe ubrania w niezłych cenach kupić. W sprzedaży mają sporo produktów różnych znanych marek więc jest okazja do tego, by coś wybrać dla siebie i zaoszczędzić w stosunku do sklepów internetowych, gdzie ceny są faktycznie dużo wyższe. Więc to taka kwestia, którą warto będzie mieć na uwadze jak będziesz coś wybierał dla siebie.

Yuri20

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o ofertę sprzedawanych ubrań na Facebooku to na pewno trzeba być ostrożnym na to jak wygląda, ponieważ niektórzy próbują w ten sposób albo sprzedawać podróbki, albo jakieś stare kolekcje. Na pewno jak cena będzie bardzo niska to warto być ostrożnym, żeby się nie przejechać. Na takich produktach trzeba na pewno sprawdzić metki, ogólnie podejść ostrożnie do takiego właśnie wyboru.

beata77

Posty: 11

 
Myślę, że jak dobrze poszukasz to na spokojnie znajdziesz dla siebie w sieci sklepy oferujące ubrania. Natomiast jeśli chodzi o znane marki to tutaj szukaj kogoś kot Ci podpowie, gdzie warto będzie kupować i będzie wiadomo, że te produkty jakie będziesz wybierać faktycznie będą oryginalne. Ta kwestia faktycznie będzie miała istotne dla kupujących. Warto ewentualnie kierować się opiniami i pomocą innych przy wyborze takiego sklepu.

Klara323

Posty: 3