wynajem auta do ślubu, gdzie szukać ?

wynajem auta do ślubu, gdzie szukać ?

Cześć. Czy 2-3 tysiące złotych to budżet, w którym znajdzie się doświadczony DJ na wesele, który uświetni zbliżającą się wielkimi krokami moją imprezę?

wertus00

Posty: 3

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, iż konsultant weselny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Ponadto był w stanie znaleźć dla nas nieco oszczędności na niepotrzebnych wydatkach.

nemiasty

Posty: 18

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

łałał00

Posty: 16

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset pln, jeżeli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu pojazdu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Lipazaaa

Posty: 40

 
Oferty najlepszych konsultantów ślubnych znajdziecie tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. To serwis, który jest wygodny, a jednocześnie możecie wybierać pomiędzy wieloma przedstawicielami tej profesji. Polecam zweryfikować możliwości, jakie jest w stanie Wam zagwarantować. Pozdrawiam.

Nikusinski23

Posty: 32

 
Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 złotych. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

23-Obert

Posty: 12

 
Wydaje mi się, że DJ na wesele to niezmiernie dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który winien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

Posty: 11