serwery w chmurze

serwery w chmurze

Witajcie, jestem tu nowy, ale chciałem się spytać ludzi bardziej doświadczonych ode mnie w kwestii zakładania strony internetowej. Jaką firmę hostingowi polecacie?

allegrowicz65

Posty: 6

 
Opcja serwerów w chmurze na pewno odpada jeżeli zbierasz dużo danych wrażliwych. Tutaj prawo stawia pewne wymagania. Ale pozostała część oferty jest naprawdę korzystna. Powinieneś to wziąć pod uwagę.

Umberko34

Posty: 27

 
W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Rzeczywiście warto skorzystać z serwerów w chmurze. Dają dużo więcej możliwości. Stabilne serwery przede wszystkim.

Pikusiński

Posty: 28

 
Firmy nie znam, ale po pobieżnej analizie oferty musze stwierdzić, że ceny rzeczywiście są przystępne. Skoro gwarantują wydajność i stabilność serwerów i jest to potwierdzone przez dotychczasowych klientów, to nie widzę powodów by nie skorzystać z tej oferty.

labuh

Posty: 13

 
Wydaje mi się, że można znaleźć serwery zarazem tanie i wydajne. W przypadku tej oferty dużym plusem jest stały dostęp do serwerów i pomoc techniczna. Uważaj na takie oferty, gdzie do serwerów nie masz w ogóle dostępu.

PP_EQP

Posty: 25

 
Człowieku, przy takiej liczbie wejść na stronę potrzebujesz stabilnego serwera, a nie jakiejś atrapy rodem z afrykańskiego buszu. Tutaj powinieneś znaleźć konkretne oferty w przystępnej cenie: www.microhost.pl Ze swojej strony polecam naprawdę wydajne dedykowane serwery VPS.

gniewny5

Posty: 11

 
Dziwię się, że przy takiej liczbie odwiedzin jeszcze nie zmieniłeś serwerów. Ta oferta rzeczywiście jest korzystna. Ceny bardzo przystępne.

komspid03

Posty: 15

 
O Kolego, przy takiej liczbie wejść to przez chwilę pomyślałem, że Ty Onetem zarządzasz :D A tak na serio, to oferta jest bardzo korzystna. Ceny robią wrażenie.

E-GOista

Posty: 17