Gdzie kupię odzież dataliczną ?

Gdzie kupię odzież dataliczną ?

Witajcie!

Za trzy miesiące wyjeżdżam na 2 tygodnie do Włoszech, skąd pochodzi mój mężczyzna. Póki co jeszcze nie jesteśmy rodziną, wobec tego też chcę wykonać idealne wrażenie na jego rodzinie. Potrzebuję krawcowej z Wrocławia, jaka uszyję mi kostium na miarę we włoskim stylu.

Aneta.

Humerek

Posty: 32

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Własne wdzianka są naprawdę znakomicie wykonane i pomimo tego, że to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niezmiernie chętnie w tym chodzę. Idealnie leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, że zdobycie coś kiepskiego a tu niespodzianka :)

gawron10

Posty: 38

 
Ojej, ja wiem jak to jest niezwykle trudno znaleźć krawca czy zakład, który szyje rzeczy na czasie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Znacząca jest też tkanina, porządne tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, zaś nie jak w starych zakładach nie mają nawet czasem telefonu, który by ktoś odbierał.

Niesłychanie polecam, bowiem to zakład na czasie.

qiuxueluck

Posty: 38

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić tylko jeden salon, w jakim faktycznie szyją na miarę nie tylko ciała, lecz i na miarę mody i szyku. www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, zatem tylko tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

artoor

Posty: 34

 
Jeśli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za nieduże pieniądze to z Wrocławia polecam www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę zaś od razu zobaczysz na co jest ich stać. To wspaniała opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, niemniej jednak i każdej, która zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest istotne to fakt, iż używają tylko materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją wyśmienicie dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

sthEn

Posty: 46