Wisła Malinka, co polecicie ?

Wisła Malinka, co polecicie ?

Czy warto odwiedzić Cieńków, bo nie wiem czy planować w te okolice wyjazd? Jeśli macie w tym jakieś informacje z tym związane to dajcie mi znać.

sooo23

Posty: 1

 
Polecam Kotarz, bowiem rzeczywiście jest pięknie. Lubię Beskid, bowiem zawsze mnie zaskakuje czymś szczególnym, zatem polecam Wam abyście tam pojechali to sprawdzić.

12erBis

Posty: 3

 
Byłem w Beskidzie Żywieckim, ale nad jeziorem. Mnie się podobało, bo to wyjątkowe miejsce. Ma taki specyficzny klimat, dlatego polecam się tam pojawić. Gusta są różne, dlatego nie gwarantuje, że wszystkim się tam spodoba. Na pewno znajdziecie tam wiele miejsc, które warto zobaczyć i uwiecznić na wyjątkowych i oryginalnych zdjęciach.

dzaman

Posty: 2

 
Beskid to duża powierzchnia, dlatego jest tam wiele miejsc, które warto zobaczyć. Jeśli ktoś kocha góry i naturę to na pewno powinien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem bardzo zadowolony. To miejsce, które pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

67-kristoo

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o Cieńków i ogólnie Beskid to na stronie https://kochambeskidy.pl/jesienne-barwy-beskidow-w-czerni-i-bieli/ można znaleźć mnóstwo informacji. To strona www poświęcona tylko i wyłącznie tej tematyce.

Kitas

Posty: 4

 
Atrakcji to nam nie braknie w tym regionie. Znajdzie się coś dla dzieci jak i dla dorosłych. Na pewno Wisła Malinka to miejsce, które pożądane byłoby pokazać swoim dzieciom.

TomekK

Posty: 7

 
Kocham ten region i kiedy tylko mam czas to się tam pojawiam. Tam można odpocząć i można zobaczyć dużo ciekawych miejsc. Przede wszystkim Beskid wybiera się dla widoków, a tam ich rzeczywiście nie brakuje i każdy z tego będzie niezwykle usatysfakcjonowany.

gancarczyk67

Posty: 2

 
Mnie się podoba w tym regionie, bo można znaleźć ciekawe i dzikie miejsca. W Polsce jest z tym coraz trudniej. Warto oczywiście wspierać się portalem, który jest poświęcony tej tematyce, bo znajdziemy tam wiele ciekawych informacji.

Aniusiaaa1

Posty: 3