inwestycja w jakieś nieruchomości na terenach turystycznych

inwestycja w jakieś nieruchomości na terenach turystycznych

Może ktoś z Was inwestuje w nieruchomości i ewentualnie możecie coś pod tym kątem może podpowiedzieć, gdzie ewentualnie szukać terenów inwestycyjnych, tak żeby można było liczyć na to, że grunt będzie zyskiwał na wartości? Jeśli ewentualnie w tym kierunku macie jakieś doświadczenia, możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać.

Jojojo4

Posty: 2

 
Wiele osób się pewnie zgodzi z tym, że inwestycja w nieruchomości to zawsze taka najlepsza opcja jeśli chodzi o lokowanie kapitału, choć faktycznie trzeba mieć dobre miejsce na taką inwestycję, by rzeczywiście tak lokowane pieniądze dawały też gwarancje, że taka ziemia będzie zyskiwać na wartości a nie tracić.

Klara323

Posty: 4

 
Takie pionierskie rozwiązania ma firma http://nik-inwestycje.pl/. Przygotowują duże tereny przy jeziorach i tworzą osady dzielone na działki. Ty możesz kupić tam działkę dla siebie, natomiast oni zajmują się terenami wspólnymi, które rozwijają pod kątem rekreacyjnym, dzięki czemu działki także z czasem zyskują na wartości.

Sehano

Posty: 4

 
Jeśli teren jest duży i ma potencjał turystyczny to oczywiście jest to fajna perspektywa, by na nim dobrze zrobić, ale musisz moim zdaniem mieć kogoś kto taką inwestycją będzie w stanie pokierować, będzie tym wszystkim kompleksowo zarządzał. Dzięki temu ostatecznie będzie szansa na to, by faktycznie jakoś zarobić.

sgemino

Posty: 12

 
Dla tych gruntów, które gdzieś tam się udało już pozyskać warto będzie pomyśleć o odpowiednim planowaniu jeśli chodzi o wykonanie oraz to jak będzie sytuacja wyglądała, gdy chodzi o media. To jakie będzie otoczenie inwestycji będzie miało wpływ na jej wartość, a więc ostatecznie na to czy taka inwestycja będzie faktycznie dawała perspektywę budowania zysków.

namok

Posty: 8

 
Na pewno ziemia to dobra inwestycja, choć trzeba sprawdzać otoczenie tej działki, którą chce się kupować, by ewentualnie wiedzieć jakie perspektywy inwestycyjne są na takim terenie. To jednak dość istotne, bo od tego też będzie zależało to jak Twoja działka będzie funkcjonować, czy jej wartość pójdzie w górę.

090913123

Posty: 3

 
Jeśli w ogóle chcesz w grunty inwestować to koniecznie trzeba będzie szukać takiego miejsca, gdzie faktycznie ktoś będzie w stanie zapewnić obsługę terenu w taki sposób, że będzie perspektywa budowania większej wartości takiej działki. Dlatego ważne będzie to jaką wizję ktoś ma na dany teren.

Tosahe

Posty: 3