białe panele, gdzie ?

białe panele, gdzie ?

Ma ktoś u siebie białe panele? Bardzo boję się o ich łączenia, jeśli zbierze się tam nadmiar brudu. To może zniszczyć cały efekt.

Klarka4545

Posty: 1

 
Z tego co wiem, przy panelach Quick Step od lat pracuje ta sama, wykwalifikowana kadra pracowników. Najnowsze maszyny sprawiają, iż jakość produkcji jest powtarzalna. Ja jestem ze swoich niezmiernie zaspokojony, więc pewnie nic się nie zmieniło przez te kilka lat. W skrócie – polecam!

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Mnie osobiście najniezwyklej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich obowiązek. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

ja2210

Posty: 2

 
Tak, niezmiernie dużo ludzi zapomina, że trzeba je odpowiednio wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

Klara323

Posty: 3

 
Tak, znam znakomicie wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na inne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może dobre wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, niemniej jednak to raczej szczegół.

Ventooo1

Posty: 11

 
O panelach Quick Step poczytasz więcej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

edyta123

Posty: 9

 
To znakomity wybór. Panele Quick Step weselą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, albowiem są niezwykle dobrze wykonane i spasowane.

miko_poz

Posty: 4

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, iż są wykonane z winylu. Panele podłogowe to idealna sprawa!

Niciuśś98

Posty: 2

 
Mam duże doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Bardzo się cieszę, jeżeli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, że są bardzo wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

Agaaa56

Posty: 5

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele potrzebują więcej pracy na co dzień, natomiast z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

Noruhe

Posty: 2