kursy samoobrony, polecicie ?

kursy samoobrony, polecicie ?

Szukam dla mamy inkrustatora samoobrony. Macie kogoś, kto naprawdę wie jak nauczyć kobietę obrony? To ma być fachowy kurs, który przyniesie naprawdę efekty.

dzaman

Posty: 1

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy faktycznie sporo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

miga

Posty: 23

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

mnichest

Posty: 14

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Klarka34

Posty: 12

 
Jest mnóstwo kursów samoobrony, niemniej jednak osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to rzeczywiście niezmiernie sporo. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, wobec tego należałoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony zdobyć wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

TomekK

Posty: 4

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Posty: 15

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wówczas taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy niezwykle zadowolone.

grzes3345

Posty: 17

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem niezwykle zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

brudasek67

Posty: 7

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Grabow12

Posty: 4