Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Hej. Gdzie warto kupować kosmetyki? Znacie może jakieś fajne, sprawdzone drogerie internetowe? Zależy mi przede wszystkim na kosmetykach naturalnych, ponieważ mam cerę skłonną do podrażnień.

Kruczek23

Posty: 3

 
Przekonacie się, że to najlepszy teraz dostępny sklep z kosmetykami naturalnymi. Wszystko potwierdzam.

sprinter5

Posty: 4

 
Właśnie też do oczyszczania skóry używam https://e-naturalne.pl/pl/p/Nawilzajaca-pianka-myjaca-z-naturalna-betaina-i-woda-rozana/1242 i pianka dobrze się sprawdza przy usuwaniu makijażu. Widać, że nie zatyka i zauważyłam, że po piance kosmetyki szybciej się wchłaniają, albo mam takie subiektywne odczucie.

Jasio234

Posty: 4

 
Wszystko z witaminą E, cynkiem, kwasem hialuronowym i ekstraktami owocowymi polecam właściwie do pielęgnacji cery trądzikowej.

Lupusx

Posty: 5

 
Jak sama robię preparaty na ich bazach to nawet lepiej pachną od kosmetyków spotykanych normalnie na rynku. Na komercyjną skalę to może nie do końca, ale do użytku domowego spokojnie ogarniesz.

Klara323

Posty: 3

 
Wzięłam od nich kiedyś krem nawilżający z mocznikiem to okazał się zaskakująco wydajny. Nie trzeba chodzić do salonów medycyny estetycznej, żeby stworzyć domowe SPA i to całkiem efektywne.

miga

Posty: 23